ICT SECURITY
   
Vážení zákazníci,

moderní doba přináší vysoké nároky na oblast bezpečnosti informačních technologií a systémů. Podcenění investic do bezpečnosti může mít fatální následky - “informace mají stále větší cenu a obchodu s nimi se daří”.

Bezpečnostní agentura Wolf Security zřídila v roce 2012 novou divizi: ICT SECURITY. Stala se tak partnerem mnoha významných světových producentů, kteří se zabývají vývojem těchto technologií. Významným způsobem tak rozšířila portfolio nabízených služeb o implementaci a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení i jednotlivce /fyzické osoby/.

Team naší divize se skládá z certifikovaných obchodníků, konzultantů - bezpečnostních manažerů, programátorů a analytiků, kteří prošli náročnou certifikací přímo u výrobce. Byť se jedná o novou divizi naší agentury, celý tým má v oboru dlouholeté zkušenosti. Naši odborníci disponují dlouholetými zkušenostmi v oblasti poskytování služeb IT bezpečnosti, analýzy procesů v podnicích i u jednotlivců.

Základem je analýza procesů v podniku /případně u jednotlivce/ - tzv. bezpečnostní audit

Komplexní a hloubkové posouzení bezpečnosti daného objektu, provozu, či organizace.
Cílem bezpečnostního auditu je návrh řešení zjištěných a definovaných problémů.

Fáze bezpečnostního auditu:
  1. fáze - bezpečnostní analýza veškerých procesů
  2. fáze - tvorba a nastavení bezpečnostní politiky – bezpečnostní management

Opravdu věříte všem svým zaměstnancům a partnerům? Nemáte obavu z průmyslové špionáže a jiných nekalých praktik Vaší konkurence? Setkali jste se někdy s únikem dat nebo s kybernetickým útokem?

Implementace konkrétních opatření se vždy odvíjí od činnosti podniku či jednotlivce a je závislá na mnoha faktorech. Mezi naše partnery patří největší světoví producenti v oblasti ICT Security.

V případě zájmu nás můžete kdykoliv kontaktovat.
©2009 WOLF SECURITY & WOLF - mezinárodní detektivní kancelář - Všechna práva vyhrazena.